Final Fantasy 5 (2015) скачати торрент безкоштовно

У грі «Final Fantasy 5» мова піде про двох паралельних світах, які раніше були одним цілим виміром, але потім з-за появи злого чаклуна і створення їм субстанції «Порожнеча» довелося розділити два всесвіти, щоб між ними запечатати злу силу. Минуло багато років, однак з'явився темний дух в лісах, який захотів все знищити. Він використовував власний нюх і наблизився до тієї легенди, що розповідає про друк Порожнечі. Антагоніст зміг розкрити всі таємниць і почав захоплювати сили магічних кристалів стихій, які і підтримували два світи в рівновазі між собою.

Головні герої випадково зустрілися на місці руйнування кристала вітру, і загиблий при цьому король назвав їх новими воїнами світла, яким судилося перемогти злу сутність, щоб відновити порядок. Сам же антагоніст настільки сильно віддався філософії руйнування, що з часом знайшов нову форму і захотів знищити і самого себе. Загалом, почалися битви між злом і нашими героями, однак сутність зуміла пройти в простір між вимірами і досягти тієї самої «Порожнечі», яка дозволила йому знайти небачену міць. І тоді за допомогою покійного короля протагоністи дають вирішальний бій ворогові.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
SQUARE ENIX
Видавець:
SQUARE ENIX
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
459.12 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Аніме / РПГ / Відкритий світ / 2015 року
Назва:
Фінал Фентезі 5
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Win Vista, Win7Процессор: Pentium 4, 2.4 ГГцОперативная пам'ять: 3 ГбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: DirectX 10Жесткий диск: 1.5 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 69
Поділіться грою в соціальні мережі.
Final Fantasy 5 (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
93
Розмір файлу:
19 Kb
Дата завантаження:
29-05-2017, 17:40