Final Fantasy 4: The After Years (2015) скачати торрент безкоштовно

«Final Fantasy 4: The After Years» - продовження історії про конфлікт між інопланетянами, які є жителями штучного Місяця, і землянами. Дія відбувається в альтернативному світі, хоч планета і називається, як наша. Тепер головними героями будуть діти Сесіла і Троянди, а також їхні нові друзі. Не так давно один могутній чаклун місячної раси вирішив використовувати старшого брата Сесіла для того, щоб зібрати всі магічні камені і активувати ультработа, що знищує життя на экзопланетах. Однак його план розкусили, і бот був знищений, а сам антагоніст загинув.

Тепер же монстри нападають на замок Барона, а в небі з'явилася ще одна Луна. Схоже, що задумка інопланетян не здійсниться ніколи. Ці хлопці прилетіли дуже давно і побачили, що людська раса не надто розвинена, і принципи гуманізму в ній відсутні, хоча на словах начебто все є. Тому вони вирішили спати в стазисі, чекаючи, коли настане час для переселення на планету. Але вже другий раз з'являється ворог, який намагається знищити все людство, гномів та інші види життя, щоб відкрити доступ своїм побратимам на Землю. І тепер синові Сесіла і Троянди самостійно доведеться розгрібати цю страшну проблему, хоча все може закінчитися смертю.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Matrix Software
Видавець:
Square Enix
Версія:
v 1.0
Тип видання:
RePack
Вага:
413 Мб
Кряк:
Вшитий
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Англійська
Країна:
Японія
Жанр:
Аніме / РПГ / Екшен / Пригоди / Відкритий світ / 2015 року
Назва:
Фінал Фентезі 4
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows Vista, 7, 8Процессор: Pentium 4 2.4 ГГцОперативная пам'ять: 2 ГбВидеокарта: 512 МбЗвуковая карта: DirectX 9.0 сЖесткий диск: 1 Гб Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 69
Поділіться грою в соціальні мережі.
Final Fantasy 4: The After Years (2015) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
148
Розмір файлу:
17,22 Kb
Дата завантаження:
12-07-2017, 02:24