Fragmented (2017) скачати торрент безкоштовно

«Fragmented» - гра про героя, який впав на незвідану планету, наповнену і звірами, і монстрами. Використовуючи зброю і технологічну перевагу для будівництва своїх сховищ або інших будов, головний герой спробує знайти спосіб полетіти звідси. Або ж йому варто зупинитися і залишитися на поверхні, щоб створити власну базу. Таким чином, сам персонаж повинен битися і знаходити собі їжу, вириваючи м'ясо з убитих тварин, адже планета наповнена киснем і атмосферою, а значить, тут є необхідні білки і інші вітаміни з мікроелементами для забезпечення свого організму.

Ось тільки головний герой не може довго стояти на місці, і треба досліджувати територію, так як тут повинні знаходитися і інші будівлі, призначені для використання загиблої расою. Явно видно, що небесне тіло було заселено, і для того, щоб розібратися з усіма причинами і проблемами, доведеться скористатися крайніми заходами. Методи протагоніста жорстокі, він завжди вбиває ворогів, і тільки потім розбирається в їх природі і мотиви вчинків. Так що залишається лише підкорятися ницим інстинктам, які призведуть до виживання, нехай і кривавою ціною.
Дата виходу:
Платформа:
Комп'ютер - PC / ПК
Розробник:
Above and Beyond Technologies
Видавець:
Above and Beyond Technologies
Версія:
v 1.0
Тип видання:
Пиратка
Вага:
4 Гб
Кряк:
Присутній
Мова інтерфейсу:
Російська, Англійська
Мова озвучення:
Російська, Англійська
Країна:
США
Жанр:
РПГ / Екшен / Шутери / Стрілялки / Відкритий світ / Ігри на двох / Виживання / Від 1 особи / Від 3 особи / Американські / 2017 року
Назва:
Роздробленість, Фрагнметед, Фрагментований
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows 7/ 8/ 10 (х64)
Процесор: Intel Core i3, 3.1 ГГц
Оперативна пам'ять: 4 Гб
Відеокарта: 1 Гб
Звукова карта: DirectX 11
Жорсткий диск: 10 Гб
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 64
Поділіться грою в соціальні мережі.
Fragmented (2017) скачати торрент безкоштовно

Торрент PNG
Скачувань:
110
Розмір файлу:
10,57 Kb
Дата завантаження:
16-07-2017, 15:43