Dragon Knight 2 грати онлайн безкоштовно

Крім демонів, які цілою армією наступають на ваші землі, є ще дракони та інші загадкові істоти з магії в грі Dragon Knight 2». Протагоніст вибирає клас, і починає свою подорож по підземеллях, логовам монстрів, а також мирним територій. Він ще не знає, що проблема і криза світового масштабу настільки великий, що у людства немає шансів на виживання. Звичайно, якщо об'єднатися і розпочати протистояння злу, то є можливість залишити свої землі потоків. Але, як і завжди це буває, всі воїни виступають в якості найманців, а не доблесних солдатів батьківщини.

Тобто, спочатку може і горить полум'я слави в серцях новачків, проте потім все скочується до грошей, і можна заробити багато грошей від того, що інші громадяни страждають. І поселенню допомогти ви в змозі, і врятувати красунь і печер можете, так що просто насолоджуйтесь - цей світ лише виглядає грізним, а насправді є відмінним способом отримати все бажане. Поки офіційна влада в особі короля і його радників намагаються тримати під контролем країну, люди вже наплювати на закони, й вирішують свої справи інакше. Єдине, що необхідно в обов'язковому порядку – це вміння вбивати чудовиськ і демонів, а там вже і приручити дракона для себе.
Дата виходу:
Платформа:
ПК - Браузерні
Розробник:
Creagames
Видавець:
Creagames
Версія:
2.0
Тип видання:
Лицензия
Вага:
Кряк:
Не вимагається
Мова інтерфейсу:
Російська
Мова озвучення:
Російська
Країна:
Росія
Жанр:
РПГ / ММОРПГ / Пригоди / Відкритий світ / Браузерні / Онлайн ігри / Ігри на двох / Рекомендовані / Від 3 особи / російською / 2017 року
Назва:
Драгон Кнайт 2, Лицар Дракона 2
Мінімальні системні вимоги Операційна система: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10
Процесор: DualCore 2.9 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Відеокарта: 512 Мб
Звукова карта: DirectX 9.0 c
Мережа: Широкосмугове підключення до інтернету
Скріншоти
Відео до гри
Голосів: 61
Поділіться грою в соціальні мережі.
Dragon Knight 2 грати онлайн безкоштовно

[attachment=0]